Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zbulohet personi për të cilin Përparimi u bë xheloz për Zhanetën, punonin bashkë

Në dosjen e ngjarjes së rëndë të ndodhur në vigjilje të vitit 2021 në zonën e Astirit në Tiranë një tjetër detaj i përmendur është edhe personi për të cilin Përparimi dyshonte se kishte marrëdhënie me Zhanetën dhe ishte bërë xheloz.

Ademi ka rrëfyer se para disa ditësh ka dyshuar se Zhaneta kishte një lidhje me një tjetër person me emrin Besmir, i cili punonte në të njëjtën fabrikë me Zhanetën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet