Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U dërgua të japë shenjat e gishtave, si u arratis 30 vjeçari para se të njihej me masën e sigurisë

Rigers Lala është 30 vjeçari që u arratis sot nga komisariati numër 1 në Tiranë.

Rreth orës 08:00 të mëngjesit ai është dërguar për të dhënë shenjat e gishtave, ndërsa më pas do të dërgohej në Gjykatën e Tiranës për t’u mësuar me masën e sigurisë.

Ka qenë i shoqëruar nga dy efektiv, ndërsa në një moment qetësie ka mundur të largohet. SHÇBA pritet të nisë menjëherë hetimet në lidhje me rastin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet