Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sulm me armë zjarri në një kishë në SHBA, humb jetën pastori dhe dy të plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar të dielën në një kishë, në Texas.

Policia identifikoi autorin e dyshuar, Mytrez Deunte Woolen, 21-vjeç i cili është akuzuar për sulm të rëndë duke lënë të plagosur dy persona, ndërsa i mori jetën një pastori, njoftoi për mediat shefi i qarkut, Smith Larry Smith.

Ndërkohë policia ka identifikuar pastorin e vrarë, Mark Allen McWilliams 62-vjeç nga Frankton i Texas.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet