Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama: Përmes E-albania mund të merret paketa 100% e rimbursueshme për trajtimin ambulator anti-Covid19 në banesë

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në profilin e tij në Facebook një njoftim shumë të rëndësishëm, për rimburismin e trajtimit ambulator anti-Covid19 në banesë.

Rama shkruan se paketa 100% e këtij rimbursimi mund të merret shumë kollaj nga portali E- albania.

‘Me rinjoftimin se përmes aplikimit në E-albania mund të merret krejt kollaj paketa 100% e rimbursueshme për trajtimin ambulator anti-Covid19 në banesë’- shkruan Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet