Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Paloka publikon foton: Shqiptarët vitin e ri në çadër, Rama me xhup 3175 dollarë

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka sulmuar kryeministrin Edi Rama, ndërsa është kapur me çmimin e xhupit të këtij të fundit.

Mes ironisë, Paloka thekson mes ironisë se xhupi në fjalë, i firmës Yamamoto, a ka dhuruar kryeministrit nga një familje me sakrifica, që sipas tij ka vlerën e 3175 dollarëve.

“Falenderoj Yamamoton po sidomos familjen per sakrificat qe u detyruan te bejne per te me ofruar kete dhurate modeste ne kete vit te veshtire…”, shkruan Paloka.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet