Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Nga sot ndryshojnë sërish, ja masat e marra nga Komiteti i Ekspertëve

Nga sot, në Shqipëri të rikthehet orari i kufizimeve nga ora 22:30 deri në orën 6 të mëngjesit.

Përjashtim nga ky rregull bëhet për personat që duhet të lëvizin për eme rgjenca shëndetësore, motive pune apo nevoja të domosdoshme.

Sipas Komitetit të Ekspertëve, të njëjtës fashë orare i nënshtrohen edhe aktivitetet e bareve, e restoranteve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet