Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Miley Cyrus i çudit të gjithë: Përdor lodra seksi për të zbukuruar shtëpinë

Këngëtarja e famshme, Miley Cyrus, është gjithmonë në qendër të mediave rozë për shkak të deklaratave të saj befasuese.

Së fundmi, 28-vjeçarja i ka lënë të gjithë pa fjalë. Miley ka rrëfyer se përdor lodra seksi për të zbukuruar shtëpinë.

Në një intervistë për “Barstool Sports” në “Sirius XM”, këngëtarja e famshme tha se i blen lodrat e seksit për t’i përdorur vetë, por përfundon duke i përdorur si dekor.

“I blej për veten, por përfundoj duke i përdorur për dizajn të brendshëm. Seksi dhe dizajni i brendshëm janë shumë të lidhur bashkë”, u shpreh këngëtarja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet