Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Korçë/ Rrahu vjehrrën, kunatin dhe vajzën 4-vjeçe, arrestohet 33-vjeçarja! Shkatërroi dhe disa orendi shtëpiake

KORÇË- Një ngjarje e pazakontë është regjistruat mesditën e sotme në qytetin e Korçës, ku një 33-vjeçare ka rrahur vjehrrën, kunatin dhe vajzën e vogël 4-vjeçe.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 13 në Korçë, ku në pranga ka rënë . A., 33 vjeçe, banuese në Durrës.

Mësohet se e reja, për arsye ende të paqartja ka rrahur vjehrrën M. A., 63 vjeçe, kunatin E. A., 37 vjeç, dhe vajzën e saj të mitur 4-vjeçare, si edhe ka dëmtuar orendi dhe sende të tjera shtëpiake.

” Materialet në ngarkim të saj i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë për veprat penale “Dhuna në familje”, “Keqtrajtimi i të miturit” dhe “Shkatërrimi i pronës'”, njofton Policia.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet