Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Cekja tregon skenën e sikletshme: Koka ime ishte tek b*tha e striptistes dhe…

Cekja i Beratit është ndër aktorët më të dashur të humorit shqiptar dhe është gjithmonë i hapur me publikun. Së fundmi, aktori ka kujtuar momentin më të sikletshëm teksa xhironte një skenë filmi.

Cekja i Beratit rrëfeu se skena e sikletshme në film ishte kur koka e tij qëndronte tek by*a e një stripitisteje.

I ftuar në “Ftesë në 5”, ai ndjeu shumë vështirësi pasi striptistja i kishte vendosur këmbët në kokë dhe tërhiqte, ndërsa koka e tij “ ikte si lavjerrës tek b*thët e saj“.

“Skena më e sikletshme ka qenë kur xhirova tek stripti. Është momenti kur Shaqja, gruaja, thotë: ‘A ia more firmën?’, se unë isha në stript dhe koka ime ishte tek b*tha e femrës.

Ajo vështirësia që ndeja unë. Këmbët e saj ishin tek koka ime dhe që më tërhiqte me këmbët e veta, me shalët e gjata dhe koka ime ikte si lavjerrës tek b*thët e saj.

Ishte siklet sepse njëkohësisht duhet të flisje dhe të veproje,”- rrëfeu Cekja i Beratit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet