Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Beyonce feston ditëlindjen, s’do ta besoni sa vjeç mbush sot 

Beyonce është një ndër emrat më të shquar të muzikës botërore, e cila ka vite në skenë dhe suksesi i saj nuk është zbehur aspak.

Vitet kalojnë shpejt dhe jemi rritur me të, ndërsa sot këngëtarja feston ditëlindjen dhe ne ju sfidojmë të gjeni sa vjeç mbush ajo sot.

Beyonce sot mbush 39-vjeç! Sigurisht në këtë ditë speciale kanë vërshuar komentet e urimit për këngëtaren.

Beyoncé ka çmendur fnsat me postimin e saj të fundit në rrjetet sociale. Ndërsa të gjithë prisnin me padurim ardhjen e 2021, ylli i “Lion King” na befasoi të gjithëve me një video të veçantë në “Instagram”.

Videoja prej katër minutash jo vetëm që nxori në pah momentet e paharrueshme të tyre gjatë vitit 2020, por ajo gjithashtu tregoi edhe disa pamje që nuk i kishim parë deri tani të fëmijëve të saj dhe Jay-Z.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet