Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Fier, shoferi i dehur përplaset me shtyllën e tensionit, përfundon në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit, ku një shofer në gjendje të dehur është përplasur me shtyllën e tensionit.

Për pasojë, është shkaktuar trafik i rënduar në unazën kryesore të qytetit.

Drejtuesi i automjetit po udhëtonte vetëm dhe është plagosur lehtë dhe ka përfunduar në spital. Makina ka pësuar dëme të mëdha nga përplasja e fortë.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur ambulanca për ti dhënë trajtim të lënduarit, ndërsa policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet