Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U vetëplagos me armën e gjahut, ndërron jetë 37-vjeçari në Tropojë

Një 37-vjeçar vetë-plagoset me armën e gjahut dhe për pasojë ka humbur jetën.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fshatin Selimaj, në banesën e 37-vjeçarit.

Sakaq grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, për të zbardhur rrethanat e situatës.

Tropojë/Informacion

Më datë 03.01.2021, në fshatin Selimaj, në banesë shtetasi A.M., 37 vjeç, është vetë plagosur me armë gjahu, ku gjatë transportimit në spital ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje, ku vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet