Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sulm me armë në Vlorë, qëllohet banesa, s`ka të lënduar

Një sulm me armë zjarri ka ndodhur në fshatin Llakatund të Vlorës mbremjen e te dieles.

Ngjarja ka ndodhur ne oret e mbremjes, ndërsa dyshohet se një person ka qëlluar në drejtim të një banese.

Paraprakisht policia thote se te shtenat kane ndodhur pas një konflikti të ndodhur më herët.

Nga sulmi me arme nuk ka asnjë të lënduar, ndërsa personi që ka qëlluar është arrestuar nga Policia e Vlorës.

Në komisariat është shoqëruar edhe pronari i banesës që ishte objektiv i sulmit me armë për të sqaruar konfliktin mes palëve, që ende nuk dihet për çfarë bëhet fjalë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet