Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Konflikt në Durrës, qëllohet me thikë shtetasi sirian

Një emigrant sirian u qëllua me thikë pasdite në Durrës pas një konflikti.

Policia njoftoi se në orën 17:30 në lagjen nr. 4 pas një konflikti të çastit A. M. rreth 23 vjeç nga Siria u qëllua me thikë.

Shtetas siriani u dergua në spitalin e Durrësit nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën. Policia ka bërë të mundur identifikimin e autorit dhe shoqërimin e tij

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet