Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kaloi koronavirusin para 5 muajsh, Eni Koçi tregon shqetësimet që i la

Këngëtarja Eni Koçi para disa muajsh kaloi koronavirusin sëbashku me partnerin e saj Genc Prelvukaj.

Ajo ka thënë se nuk ka pasur shqetësime serioze, por problemet më të mëdha i ka hasur 5 muaj pas infektimit me koronavirus.

Eni është shprehur se akoma nuk i është rikthyer shija dhe as nuhatja.

“Nëse ndonjëri prej jush e ka kaluar covid-in, ju lutem më tregoni a ju është kthyer shija dhe nuhatja. Kam pesë muaj që pres të më kthehet dhe asgjë.

E vetmja gjë që ndjej është një shije tmerrësisht e keqe e ndonjë ushqimi”, ka treguar këngëtarja.

Ndjekësit e saj i kanë treguar se edhe tyre iu është rikthyer shija dhe nuhatja pas shumë muajsh.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet