Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Janë djegur njerëz brenda”, aksident i rëndë në kryqëzim të Laçit, shpërthen në flakë makina

Një aksident i rëndë ka ndodhur afër kryqëzimit të Laçit në autostradë.

Një makinë me shpejtësi të lartë është përplasur me trafikndarësen dhe më pas ka shperthyer në flakë.

Siç duket në videon e siguruar nga BalkanWeb makina ka marrë flakë dhe po digjet.

Nuk dihen ende cilat janë dëmet në njerëz nga ky aksident i rëndë.

Ndërkohë në video dëgjohen dëshmitaret teksa flasin se ka viktima nga ky aksident. “Janë djegur njerëz brenda”,-shprehen ata.

Dëshmitarët okularë shprehen se në makinë ndodhen dy persona dhe dyshohet për viktima.

Sakaq, policia dhe zjarrëfikësja kanë mbërritur në vendngjarje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet