Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Izraelitja shpallet si femra më e bukur në botë

Një 19 vjeçare nga Izraeli është zgjedhur si personi me fytyrën më të bukur në botë.

Yael Shelbia, modele dhe aktore, është përzgjedhur nga “TC Candler” si femra me fytyrën më të bukur në botë.

Ajo në këtë garë mposhti fytyra të njohura si Emma Watson, Gal Gadot e shumë të tjera.

Për momentin ajo është duke përfunduar shërbimin ushtarak në Izrael. Yael është një imazh i njohur në botën e modelingut, pasi shpesh ka qenë në reklama të rëndësishme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet