Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fotot në shtrat, Ana dhe Arjoni përjashtohen nga “Përputhen”

Pas publikimit të fotos ku Ana dhe Arjoni shiheshin në një shtrat, produksioni mori vendimin për t’i përjashtuar të dy ata nga Përputhen.

Në puntatën e parë në Përputhen Prime, në mbrëmjen e sotme, moderatorja Bora Zemani bëri të ditur vendimin e Produksionit.

Tashmë ana dhe Arjoni nuk do të jenë më pjesë e Përputhen.

Ndërkohë për vendimin në fjalë, Ana tha në studio se nuk u mërzit nga vendimi sepse dhe ajo vetë e donte këtë gjë duke qenë se tashmë është në një proces gjyqësor me Arjonin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet