Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Digjen gjatë natës dy makina në Lungomaren e Vlorës, policia nis hetimet

Dy automjete në pronësi të dy kushërirave janë djegur gjatë natës në qytetin e Vlorës.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Lungomares ndërsa policia ka nisur hetimet në lidhje me ngjarjen.

Njoftimi i policisë:

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 03.01.2021, rreth orës 00:37, në lagjen Pavarsia, Vlorë, janë djegur pjesërisht dy automjete, në pronësi të shtetaseve K. P., dhe E. P., banuese në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet