Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“U lidha me Kristinën, më pas me Zhanetën”, flet Përparim Ademi: Gruaja ime e dinte dhe kishte miqësi

Perparim Ademi (Tela) ka pranuar që para 20 vitesh ka nisur një marrëdhenie jashtëmartesore me Kristinën. Më pas është lidhur me motren tjetër Zhanetën. Ai pretendon se ka fëmije me të, por nuk ka regjistruar nëe gjendje civile.

Ndrëkaq, Ademi ka martese ligjore me një grua tjetër e cila ka pranuar se i dinte lidhjet e të shoqit, madje kishte krijuar miqësi me dy motrat që të mos prishte familjen.

Perparimi ka thënë para gjykatës që krimi ndodhi per arsye xhelozie sepse kishte dyshime se Zhaneta kishte nje marrëdhenie me dike tjetër.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet