Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Policia ndalon një person ‘Ali Demi’, ai hedh armën në tokë dhe tenton të arratiset por efektivët e ‘rrethojnë’ në pak minuta

Një person është ndaluar nga efektivët e Komisaritit nr. 1 në Tiranë, në përpjekje për t’u larguar me armë me vete, në lagjen “Ali Demi”.

Personi në fjalë, në momentin që ka parë policinë ka hedhur armën në tokë dhe ka tentuar të largohet me vrap.

Ai është kapur gjatë ndjekjes nga ana e efektivëve të policisë, dhe arma që posedonte është sekuestruar.

Aktualisht ai po dërgohet në komisariat për të verifikuar kush është dhe pritet të pritet për të edhe fleta e arrestit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet