Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Nami” në Dardhë, dyndje për të festuar mes dëborës

Fshati turistik i Dardhës në Korçë është një prej destinacioneve të preferuara për të festuar ditët e para të Vitit të Ri mes dëborës në qetësi.

Ne foto duket se ka një fluks të njerëzve nga qytete të ndryshme të vendit që e kanë zgjedhur për të kaluar momente festive me familjen.

Trafiku është i rënduar, ndërsa disa prej tyre, që pëlqejnë dëborën e kanë vijuar rrugën në këmbë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet