Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Italiani thyen masën “arrest shtëpie” dhe shkon në polici: Nuk rri dot me gruan

Një italian ka thyer masën e sigurisë “arrest në shtëpi”, vetëm se nuk donte të qëndronte në banesë më gruan e tij. I dënuari u largua nga shtëpia në Crotone, duke thyer ligjin ndërsa vajti në stacionin më të afërt policor.

“Më mirë të shkoj në burg sesa të rri në shtëpi me gruan time,” tha i ai në polici pas një sherri që kishte pasur me gruan.

Ndërkohë gjykata nuk do të japë tjetër dënim tjetër për të, pasi burri nuk është arratisur, por shkoi menjëherë në polici.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet