Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjendet i pajetë punonjësi i Shërbimeve Publike në Korçë

Nje 46-vjeçar roje ne Ndermarjen e Sherbimeve Publike ne Bashkine e Korces eshte gjetur pa shenja jete ne vendin e tij te punes.

Ka qene roja tjeter ai qe ka konstatuar vdekjen e kolegut, kur ka shkuar per ta zevendesuar mengjesin e kësaj të shtune, i cili me pas ka lajmeruar policine.

Burime zyrtare te policise lokale bejne me dije se paraprakisht mendohet per nje vdekje natyrale te 46-vjeçarit ne trupin e se cilit sipas policise nuk jane konstatuar shenja dhune.

Grupi i hetimit po heton per shkaqet e vdekjes se rojes se ndermarjes publike, e cila ndodhet ne periferi te qytetit te Korces.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet