A është e dashuruar? Luana Vjollca nxjerr zbuluar veten 

Showbiz
A është e dashuruar? Luana Vjollca nxjerr zbuluar veten 

Surpriza e spektaklit të 1 Janarit në Shiko Kush LUANl ishte përballja e autores dhe moderatores Luana Vjollca me showgirl-in Luana Vjollca.

Nuk e kishim menduar se Luana Vjollca do të intervistohej nga vetë vetja e saj në “Shiko Kush LUAN”, por ja që kjo gjë sapo ndodhi.

Madje autorja e programit e vendosi edhe në siklet veten e saj duke e pyetur troç fare: “A je e dashuruar?”

“PO”, – ishte përgjigjia e showgirl-it Vjollca teksa vazhdoi: “Po besoj ju e dini të gjithë me ke jam, pse duhet ta them prap, sa herë duhet ta them? E dini apo se dini? Jam e dashuruar me punën, me ty! Je e mirë thellë thellë, po të të njohin mirë je e lezetshme, gocë e mirë, ke disa parime të lezetshme, rri në shtëpi, shko dil ndonjëherë, bëj ndonjë gjë në jetë …”, përfundoi Luana duke i thënë autores Vjollca.

ME TE LEXUARAT