Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sali Berishës i del situata nga kontrolli, uron veten në Facebook, komentuesi zbulon ‘sekretin’

Në nisje të këtij viti të ri, ish- kryeministrit Sali Berisha duket se nuk i ka nisur shumë mbarë.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale me denoncime nga më të ndryshme, por duket, ose është e qartë që faqet e tij administrohen nga dikush tjetër.

Përfundimi? Berisha ka uruar veten e tij. Megjithatë, ajo çfarë është më epike në këtë foto është komenti i një prej ndjekësve të Berishës.

“Sali Berisha, ju tani po uroni doktorin…dmth veten tuaj se s’po kuptojmë asgjë. Më duket administratorit të FB akoma si paska dalë pija,”- shkruan komentuesit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet