Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pogba i jep leksione Luke Shaw-t si të simulojë në zonë

Një penallti ka qene vendimtare ne fitoren e Manchester United me rezultatin 2-1 kundër Aston Villa.

Futbollisti Paul Pogba e fitoi 11-metërshin e kthyer në gol nga Bruno Fernandes, ndërkohë që u bë protagonist edhe në një moment tjetër.

Mesfushori francez, në pjesën e dytë, në një sulm nga e majta me Luke Shaw, i përcolli një mesazh domethënës mbrojtësit të Manchester United.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet