Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Ogur i mirë”, dy vajza janë fëmijët e parë të vitit 2021 Tiranë

Minutat e para te vititi 2021 kane sjelle ne jete dy vajza qe jane edhe femijet e pare te vitit te ri ne kryeqytet.

Lajmi u be me dije nga ministria e shendetesise ne nje njoftim te shperndare pak me pare.

NJOFTIMI:
Dy vajza që erdhën në jetë të shëndetshme 1 min pas mesnate në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” dhe “Koço Gliozheni” në Tiranë janë oguri më i mirë për vitin që sapo ka ardhur🙏🏼

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet