Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Incident i frikshëm/ I shpërthen fishekzjarri në fytyrë, futbollisti i njohur  rrezikon të humbasë shikimin

Një incident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e ndërrimit të viteve.

Futbollisti i Gallatasarait, Omar Elabdelaui është lënduar në fytyrë me fishekzjarrë teksa po festonte Vitin e Ri në shtëpinë e tij në Stamboll.

Mediat turke raportojnë se mbrojtësi i djathtë norvegjez është transportuar me urgjencë për në spitalin e Stambollit. 29-vjeçari rrezikon të humbasë shikimin nga ky incident.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet