Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjirokastër/ Ceremonia e fishekzjarreve përcillet nga kalaja e qytetit

Në Gjirokastër pas orës 8.30 të mbrëmjes çdo gjë ishte e heshtur dhe e zbehtë.

Para kësaj ore më të rinjtë kanë festuar në baret e qytetit.

Ceremonia e fishekzjarreve është përcjellë prej kalasë së qytetit nga bashkia e qytetit por i gjithë spektakli ka zgjatur rreth 2 minuta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet