Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fishekzjarre dhe spektakël dritash, si e festoi Korça Vitin e Ri 2021

Viti i Ri 2021 është festuar nga të gjithë shqiptarët, kudo ata ndodhen.

Në qytetin e Korçës, në qendër të qytetit shpërthyen fishekzjarrët e vendosura nga Bashkia.

Përpos fishekzjarrëve, edhe dritat nuk kanë munguar në natën e ndërrimit të viteve në qytetin jug-lindor.

Shpërthimi i fishekzjarrëve dhe fuqia e dritave, kanë dhuruar një spektakël të vërtetë.

Kujtojmë se këtë vit, Viti i Ri u festua në banesa më së shumti nga qytetarët, për shkak të situatës nga koronavirusi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet