Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Don Phenom bëhet baba, zbulon gjininë dhe emrin e bebes

Reperi Don Phenom është bërë baba për herë të parë të një djali!

Lajmin e bukur e ka ndarë vetë reperi nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram.

‘Djali Jem Troi Sterkaj ju uron një vit të mbarë’– shkruan Don Phenom duke mos zbuluar fytyrën e plotë të të birit por duke e mbuluar atë me një emoji.

Video

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet