Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Deklarata e Bashës për vaksinën/ Braçe: Pse s’na i kursen ‘lylellëqet’ ditën e parë të vitit

Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka reaguar pas deklaratave të kreut të PD-së, Lulzim Basha për vaksinën anti-COVID.

Braçe i kthehet Bashës në rrjetet sociale duke i shkruar që t’i kursejë ‘lylellëqet’ ditën e parë të vitit.

“Ora 14.10, u zgjua! Po pse nuk na i kursen LYLELLEQET qe diten e pare te vitit?! Deri dje thoshte: S’kanë leke për vaksinën, nuk u jep njeri vaksinë, dështuan, ju kërkova shoqeve të PD të na japin vaksinën! Tani thotë se vaksinë është ardhja e tij në pushtet! Ju shëron ky”, shkruan Braçe.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet