Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bie nga çatia, vdes rrugës për spital pedagogu i filozofisë në Korçë

Është ndarë nga jeta pedagogu i filozofisë në Universitetin e Korçës dhe drejtori i gjimnazit jopublik “Platon” Dion Tushi.

Njoftimin e kanë bërë të afërmit e profesorit ku mësohet se Dion Tushi të ketë rënë nga çatia e shtëpisë së tij aksidentalisht pasi ka pësuar hemorragji te brendshme ka humbur jetën.

Ai është transportuar ne spital por nuk ka mundur te mbijetoje si pasoje e dëmtimeve. Pedagogu u nda nga jeta në moshën 49 vjeçare.

Pedagogu Dion Tushi ka qenë duke rregulluar kondicionerin, kur ka rënë nga çatia.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet