Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Balla poston foton e veçantë mes fëmijëve: Buzëqeshni, 2021 do të jetë një vit i mbarë për shqiptarët

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla e ka nisur vitin e ri 2021 me një foto të veçantë mes vogëlushëve të Kopshtit Numër 1 të Librazhdit.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, Balla ka ndarë një thënie të Nënë Terezës: “Gjithmonë kur të takohemi me njëri-tjetrin le të buzëqeshim, buzëqeshja është fillimi i çdo dashurie”.

Sipas Ballës, 2021 do të jetë një vit i mbarë për Shqiptarët.

Postimi i plotë i kreut të Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla:

“Gjithmonë kur të takohemi me njëri-tjetrin le të buzëqeshim, buzëqeshja është fillimi i çdo dashurie”, na frymëzon Nënë Tereza. Ta fillojmë Vitin e Ri me buzëqeshje.

Ky Vit i Ri 2021 do të jetë një vit i mbarë për shqiptarët.

Gëzuar🇦🇱👐🏼🌹!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet