Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Arrestohet 58 vjeçari në Greqi/ Dyshohet se ka përdhunuar një të mitur nën moshën 12 vjeç

Policia e Pireut, në Greqi pas një urdhri përkatës të Prokurorisë ka bërë publike të dhënat e identitetit dhe fotot e 58 vjeçarit me origjinë shqiptare, Adrian Zeqo i cili akuzohet për përdhunimin e një të miture.

Sipas mediave greke, ai është ndjekur penalisht për përdhunimin e vazhdueshëm pa pëlqimin e të miturës e cila është nën moshën 12 vjeç. Burri me origjinë shqiptare është arrestuar me urdhër më datë 14 dhjetor nga oficerët e policisë të nën-drejtorisë për Mbrojtjen e të Miturve.

Adrian Zeqo jetonte prej vitesh në Greqi, ndërkohe ende nuk janë bërë me dije rrethanat e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet