Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zef Deda mposhti Covid-19, bashkëshortja uron 42-vjetorin e martesës: Fundi…

Rozi Deda, bashkëshortja e aktorit të madh të skenës Zef Deda i ka kujtuar bashkëshortit se pikërisht në ditën e ndërrimit të viteve festojnë përvjetorin e martesës.

Ditën e sotme, ata mbushin plot 42 vjet martesë, ndaj Rozi i bën një mesazh publik aktorit Zef Deda, i cili pak muaj më parë kaloi edhe Covidin.

“Sot më 31 Dhjetor fundi i këtij vitit të padishrushem, kemi 42 vjetorin e martesës tonë, një jetë plot gëzime e mundime e dëfrime, dashuri, punë për të rritur familjen tonë të dashur, të lumtur e të shëndetshme kjo eshtë një lumtuni për ne.

Me keto dy gota ju pershendesim Gezuar Gezuar”, shkruan Rozi Deda në rrjetet sociale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet