Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vlorë/ I riu i merr armën babait dhe plagos kunatin, 25-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital

VLORË- Plagosje me arme zjarri në qytetin Vlorës! Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Partizani’, ku dyshohet për 1 të plagosur.

Një person ka plagosur me armë zjarri burrin e motrës. Arma ka qenë e babait të autorit (punonjës paraburgimit të Vlorës).

Autori dhe babai tij janë shoqëruar në komisariat, ndërsa i plagosuri 25-vjeçari në spitalin rajonal të Vlorës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet