Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vijon ardhja e emigrantëve, ja sa shtetas kanë hyrë nga Kapshtica dhe Qafë Thana në 24 orët e fundit

Emigrantët shqiptarë vijojnë të kthehen në atdhe për festat e fundvitit.

Gjatë 24 orëve të fundit në Kapshticë, kanë hyrë 498 shtetas dhe 160 mjete.

Ndërsa në Qafë-Thanë, kanë hyrë 2129 shtetas dhe kanë dalë 1871 shtetas. Deri tani nuk paraqiten probleme dhe lëvizja vijon e qetë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet