Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkrumbohet makina gjatë natës në Durrës

Një makinë është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e së mërkurës në Durrës.

Burime  bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen 11.

Ndërkohë deri më tani nuk ka asnjë informacion në lidhje me shkaqet e një ngjarje të tillë.

Policia e cila ndodhet në vendin e ngjarjes po punon për zbardhjen e plotë të saj.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet