Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Reshjet e dëborës lënë në errësirë Tropojën, OSHEE njoftim të rëndësishëm

Reshjet e dëborës kanë shkaktuar dëme në rrjetin elektrik të Tropojës.

OSHEE njofton se për të bërë të mundur kthimin e energjisë në disa zona të Tropojës, po punohet nga punonjësit e saj në mënyrë intensive.

Njoftimi i OSHEE-së:

Pershendetje

Me poshte jane foto te demeve ne rrjetin elektrik Tropoje shkaktuar nga reshjet e debores.

Punonjesit jane te angazhuar gjate gjithe kohes, por ne zona te caktuara, shtresa arrin deri ne 60 cm qe e ben te veshtire operimin ne kushte normale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet