Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama i beson postin e rëndësishëm Ardit Kajës, ja cilin institucion do të drejtojë tani

Ardit Kaja është emëruar Kryeinspektor i Inspektoriatit Shtetëror të Punës dhe Shërbimeve Shoqërore. Kryeministri duket se i ka besuar këtë post të rëndësishëm Kajës, i cili më parë ka drejtuar edhe institucione të tjera.

Kaja ka drejtuar prefekturën e Dibrës si dhe ka qenë kreu i inspektoratit ndërtimor.

Vendimi për të nisur punën si kreu ISHPSHSH ka hyrë në fuqi që prej datës 22 Dhjetor me urdhër të kryeministrit Edi Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet