Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E fundit/ Vrau bashkëjetuesen dhe motrën e saj në sy të fëmijëve, prangoset 59-vjeçari

TIRANË
Arrestohet pak pas ngjarjes së rëndë autori i krimit të dyfishtë në Tiranë.

59-vjecari Përparim Ademi, u arrestua nga efektivët e policisë, pak orë pasi vrau në banesë dy motrat, Kristina Bardhi e Zhaneta Metani

Njoftimi I Policisë

Policia e Tiranës vë në pranga autorin e krimit të dyfishtë.

Si rezultat i rrethimit të zonës, pikave të kontrollit dhe trysnisë së ushtruar nga shërbimet e Policisë u bë e mundur vënia në pranga e autorit Përparim Ademi.

Ky shtetas aktualisht ndodhet në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, për veprime të mëtejshme hetimore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet