Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Biznesmeni shqiptar gjendet i vdekur në zyrë, dyshimet e para

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Prishtinë. Një biznesmen, i identifikuar si Ilaz Beqiri, pronar i një agjencie turistike është gjetur pa shenja jete.

Biznesmeni ndodhej në zyrën e tij dhe dyshohet se është vetëvrarë rreth orës 09:00 për arsye ende të paqarta.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 09:30 kemi marrë informatën për një person pa shenja jete në një objekt në rrugën ”Garibaldi” në Prishtinë.

Menjëherë njësiti policor dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendngjarje, ku nga ekipi mjekësor është konfirmuar se personi (mashkull) është pa shenja jete.

Aktualisht hetuesit policorë në koordinim me prokurorinë kanë nisur hetimin për rrethanat qe karakterizojnë ngjarjen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet