Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në superstradën Lezhë-Shkodër, përplasen tre makina, një person në gjendje të rëndë

Një aksident ka ndodhur pranë kryqëzimit të Blinishtit në superstradën Lezhë-Shkodër.

Mësohet se janë përplasur tre automjete dhe janë plagosur 2 persona, të cilët janë dërguar në spitalin e Lezhës.

Njëri prej tyre është në gjendje të rëndë për jetën dhe po trajtohet në spital.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet