Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vajza e madhe e Bashës feston 14 vjetorin, urimi i bashkëshortes: Zemra jonë…

Vajza e madhe e kreut të opozitës Lulzim Basha feston në vigjilje të ndërrimit të viteve 14-vjetorin e lindjes.

Nuk ka munguar me këtë rast urimi i nënës së saj, bashkëshortes së kreut të PD, Aurela Basha.

“Gëzuar ditëlindjen Dafina zemra jonë”, shkruan ajo, teksa poston në story dhe një foto me kreun e PD.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet