Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tragjike, vrasje e katërfishtë në Kosovë, dyshohet për krim në familje

Një vrasje e katërfishtë ka ndodhur në fshatin Pozhoran të Komunës së Vitisë. Lajmin ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës në rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

“Informata e para qëndrojnë se një vrasje e katërfishtë ka ndodhur në fshatin Pozhoran të Gjilanit. Njësitet policore janë duke u marrë me rastin.

Hetuesit kanë dalë në vendin e ngjarjes”, ka konfirmuar Hashani.

Express mëson nga burimet e veta se vrasja e katërfishtë dyshohet se ndodhi brenda familjes. Gjithashtu, i dyshuari për vrasje në fund ka vrarë edhe vetën.

Të vrarë kanë përfunduar dy djem, nëna e tyre dhe babai i tyre.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet