Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Realizuan videoklip me skena të nxehta, Oriola Marashi nxjerr zbuluar Beatrix Ramosajn dhe Eugent Bushpepën

Dy ditë më parë këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj dhe Eugent Bushpepa kanë sjellë bashkëpunimin e tyre më të ri. Videoklipi i këngës “Dancing with the devil” ka disa skena të nxehta dhe nga kjo kanë lindur dyshime se dyshja mund të kenë nisur dhe një lidhje dashurie.

Përmes një postimi në Instastory modelja e njohur Oriola Marashi ka shprehur pëlqimin e madh të këtij videoklipi dhe i quan ata të dy si çifti i mirë. Kjo na bën të dyshojmë edhe më shumë se mes dy këngëtarëve mund të ketë më shumë sesa një miqësi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet