Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Policia dënoi 539 qytetarë në 24 orë për mosrespektim të masave antiCOVID në Kosovë

Policia e Kosovës ka vazhduar me shqiptimin e gjobave për shkelësit e masave antiCOVID.

Gjatë 24 orëve të fundit policia ka dënuar 539 qytetarë në bazë të ligjit COVID-19.

Në Kosovën ditët e fundit ka pasur rënie të rasteve me coronavirus.

Sipas IKSHPK-së, dje në vend janë konfirmuar 109 raste të reja me virusin SARS CoV-2.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet