Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Me biznese në Angli, kush është 46-vjeçari që humbi jetën në Rrogozhinë

Detaje të reja dalin në dritë nga ak sidenti që ka ndodhur pak para mesnatës në zonën e ‘Bishtit të Zhurit’ në afërsi të Rrogozhinës, ku një 46-vjeçar hu mbi jetën për shkak se mjeti i tij doli nga rruga pas përp lasjes me tra fikndarësen

Vi ktima është Arjan Fesko, me vendlindje në Prizren dhe me dokumente të rregullta angleze.

Mësohet se ai ishte duke lëvizur me mjetin e tij nga Durrësi për në Jug të vendit, i vetëm, kur ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka gjetur vd ekjen e menjëhershme. Fesko ka qenë biznesmen në fushën e transporteve, pasi kishte një shoqëri që transportonte persona dhe mallra nga Anglia drejt Shqipërisë.

Shkak për aks identin dy shohet se ka qenë shpejtësia me të cilin mjeti që drejtohej nga 46-vjeçari po udhëtonte, lagështira në rrugë, por edhe errësira në zonë, që për vi ktimën nuk ishte e njohur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet